Oferta

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi bezpłatne konsultacje, na których klienci mogą zasięgnąć informacji w zakresie możliwości pozyskania unijnych funduszy. Już na tym etapie uwzględniane są priorytety warunkujące trafiony wybór Programu oraz końcowy sukces. Przykladem programu może być program operacyjny Polska Wschodnia http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/.

 

Kolejnym etapem jest przygotowanie przez nas wniosku o dofinansowanie. Jego stworzenie opieramy między innymi na analizie mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa klienta. Wniosek zostaje przygotowany w odpowiedni sposób, by takie dofinansowanie uzyskać. 

Nastęonym krokiem Signum sp.z o.o. jest profesjonalne zarządzanie projektami oparte na aktywnej współpracy z jednostką oceniającą. Ma to przełożenie na termin wypłaty dotacji.

 

Opierając się na długoletnim doświadczeniu uzyskaliśmy bardzo wysoki wskaźnik skutecznych projektów. Jednym z najbardziej popularnych programów w ostatnim czasie jest Wdrażanie innowacji przez MŚP Polska Wschodnia http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/popw-131/

 

Od początku swojej działalności uzyskaliśmy dla klientów już ponad 91mln dofinansowania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!